preskoči na sadržaj

Strojarska škola za industrijska i obrtnička zanimanja Rijeka

vijesti

ZAVRŠNI RAD

Autor: Ivan Kurilić, 16. 6. 2020. 10:35

ZAVRŠNI RAD 

Šk. god. 2019./2020. 

Utorak, 23.06.2020. u 10:00 sati 

Mjjesto održavanja: Kabinet hidraulike i pneumatuke 

Zanimanje: vodoinstalater 

                   Povjerenstvo: 1. Draško Lovrić, prof., mentor-predsjednik 

                                          2. Ivan Smojver, dipl. ing. član 

                                          3. Emil Segulin, dipl. ing. član 

Zanimanje: strojarsko-tehnološki tehničar 

 

                         Povjerenstvo: 1. Ivan Smojver, dipl. ing., mentor-predsjednik 

                                                2. Draško Lovrić,prof., član 

                                                3. Emil Segulin, dipl. ing. , član 

 

                                                    Ravnatelj: 

                                                 Gojko Miletić, prof. 

 [više]

NAPUTAK ZA NASTAVNIKE

Autor: Ivan Kurilić, 30. 3. 2020. 17:55

NAPUTAK ZA NASTAVNIKE 

Pozdrav svima, 

ovim putem Vas obavještavam da na službenim stranicama Agencije možete pronaći obljavljene upute u svrhu organiziranja i provođenju virtualne nastave u obrazovanju odraslih. 

Adresa:  https://nastava.asoo.hr 

Ivan Kurilić 

 

 

 [više]

NAPUTAK ZA POLAZNIKE

Autor: Ivan Kurilić, 20. 3. 2020. 14:38

NAPUTAK ZA POLAZNIKE 

Pozdrav svima, 

sve informacije o nastavi u obrazovanju odraslih možete dobiti na e-mail profesora. 

M. Veber-Dragović melita.veber-dragovic@skole.hr
F. Štefan fei.stefan1@skole.hr
I. Smojver ivan.smojver@skole.hr
I. Kovač ivana.kovac888@gmail.com
R. Baričević renato.baricevic@skole.hr
A. Bučić-Matejčić anamarijabm@gmail.com
S. Lukić galic-sandra@yahoo.de
S. Ercegović-Šehić sanja.ercegovic@yahoo.com
I. Kurilić kurilicivan@gmail.com
D. Miljanić dajana.miljanic@skole.hr
S. Crnković slobodan.crnkovic@skole.hr
D. Lovrić drasko.lovric@gmail.com
M. Mikašinović matko.mikasinovic@skole.hr
G. Klobučar gklobucar@gmail.com
F. Ćušković fadil.cuskovic@skole.hr
B. Stupac Kinkela brankakinkelastupac@gmail.com
E. Segulin emil.segulin@skole.hr
J. Mršić josip.mrsic@skole.hr

 

 [više]

ISPITNI ROKOVI-ZA OŽUJAK 2020.

Autor: Ivan Kurilić, 24. 2. 2020. 08:38

ISPITNI ROKOVI-ZA OŽUJAK 

Profesor Datum Vrijeme

Svi predmrti niže 

navedenih 

programa kod tog 

profesora

M. Veber Dragović Ponedjeljak, 02.03.2020. 16:45 STT, KV
F. Štefan Utorak, 03.03.2020. 17:35 STT, KV, Usavršavanje
I. Smojver

Prema dogovoru: 

0915616172

  STT, KV, Usavršavanje, Osposobljavanje
I. Kovač

Prema dogovoru: 

e-mail: ivana.kovac888@gmail.com

  STT, KV
R. Baričević Srijeda, 04.03.2020. 17:35 STT, KV
A. Bučić-Matejčić Četvrtak, 05.03.2020. 17:35 STT, KV
S. Ercegović-Šehić Ponedjeljak, 16.03.2020. 17:35 STT, KV
I. Kurilić Prema dogovoru: e-mail: kurilicivan@gmail.com   STT, KV
D. Miljanić Četvrtak, 19.03.2020. 16:45 STT, KV
S. Crnković Petak, 20.03.2020. 18:20 STT, KV, Usavršavanje
D. Lovrić Petak, 06.03.2020. 15:35 STT, KV, Usavršavanje, Osposobljavanje
M. Mikašinović Prema dogovoru: e-mail: matko.mikasinovic@skole.hr   STT
G. Klobučar Prema dogovoru: 0915360896   STT, KV
F. Ćušković Srijeda, 18.03.2020. 16:45 STT, KV, Usavršavanje
B. Stupac Kinkela Prema dogovoru: 098328274   STT
E. Segulin Prema dogovoru: e-mail: emil.segulin@skole.hr   STT, KV, Osposobljavanje, Usavršavanje

 

 [više]

ISPITNI ROKOVI -ZA VELJAČU 2020.

Autor: Ivan Kurilić, 4. 2. 2020. 13:35

ISPITNI ROKOVI-ZA VELJAČU 2020. 

Profesor Datum Vrijeme

Svi predmeti niže 

navedenih 

programa kod tog 

profesora 

M. Veber Dragović Ponedjeljak, 17.02.2020. 16:25 STT, KV
F. Štefan Utorak18.02.2020. 17:35 STT, KV, Usavršavanje
I. Smojver Prema dogovoru 0915616172 STT, KV, Usavršavanje, Osposobljavanje
I. Kovač Prema dogovoru: e-mail: ivana.kovac888@gmail.com   STT, KV
R. Baričević Srijeda, 05.02.2020. 17:35 STT, KV
A. Bučić-Matejčić Četvrtak, 06.02.2020. 17:35 STT, KV
S. Ercegović-Šehić Ponedjeljak, 03.02.2020. 17:35 STT, KV
I. Kurilić Prema dogovoru: e-mail: kurilicivan@gmail.com   STT, KV
D. Miljanić Četvrtak, 20.02.2020. 16:45 STT, KV
S. Crnković Petak, 07.02.2020. 18:20 STT, KV, Usavršavanje
D. Lovrić Petak, 21.02.2020. 15:35 STT, KV, Usavršavanje, Osposobljavanje
M. Mikašinović Prema dogovoru: e-mail: matko.mikasinovic@skole.hr   STT
G. Klobučar Prema dogovoru 0915360896 STT, KV
F. Ćušković Srijeda, 19.02.2020. 16:45 STT, KV, Usavršavanje
B. Stupac Kinkela Prema dogovoru 098328274 STT
E. Segulin Prema dogovoru: e-mail: emil.segulin@skole.hr   STT, KV, Osposobljavanje, Usavršavanje

 

 [više]

ISPITNI ROKOVI-ZA SIJEČANJ 2020.

Autor: Ivan Kurilić, 16. 12. 2019. 11:08

ISPITNI ROKOVI-ZA SIJEČANJ 2020. 

Profesor Datum Vrijeme

Svi predmeti niže 

navedenih  

programa kod tog 

profesora 

M. Veber Dragović ponedjeljak, 20.01.2020. 16:45 STT, KV
F. Štefan utorak, 07.01.2020. 17:35 STT, KV, Usavršavanje
I. Smojver

Prema dogovoru, 

0915616172

  STT, KV, Usavršavanje, Osposobljavanje
I. Kovač Prema dogovoru: e-mail: ivana.kovac888@gmail.com   STT, KV
R. Baričević srijeda, 08.01.2020. 17:35 STT, KV
A. Bučić-Matejčuć četvrtak, 09.01.2020. 17:35 STT, KV
S. Ercegović-Šehić ponedjeljak, 20.01.2020. 17:35 STT, KV
I. Kurilić Prema dogovoru: e-mail: kurilicivan@gmail.com   STT, KV
D. Miljanić četvrtak, 23.01.2020. 16:45 STT, KV
S. Crnković petak, 10.01.2020. 18:20 STT, KV, Usavršavanje
D. Lovrić petak, 24.01.2020. 15:35 STT, KV, Usavršavanje, Osposobljavanje
M. Mikašinović Prema dogovoru: e-mail: matko.mikasinovic@skole.hr   STT
G. Klobučar Prema dogovoru, 0915360896   STT, KV
F. Ćušković srijeda, 22.01.2020 16:45 STT, KV, Usavršavanje
B. Stupac Kinkela Prema dogovoru, 098328274   STT
E. Segulin Prema dogovoru: e-mail: emil.segulin@skole.hr   STT, KV, Usavršavanje, Osposobljavanje

 

 [više]

ISPITNI ROKOVI -ZA PROSINAC 2019

Autor: Ivan Kurilić, 25. 11. 2019. 14:22

ISPITNI ROKOVI -ZA PROSINAC 2019. 

Profesor Datum Vrijema

Svi predmeti niže 

navedenih 

predmeta kod tog 

profesora 

M. Veber Dragović ponedjeljak, 09.12.2019. 16:45 STT, KV 
F. Štefan utorak, 10.12.2019. 17:35 STT, KV, Usavršavanje
I. Smojver Prema dogovoru 0915616172 STT, KV, Usavršavanje, Osposobljavanje 
I. Kovač Prema dogovoru: e-mail: ivana.kovac888@gmail.com   STT, KV
R. Baričević srijeda, 11.12.2019. 17:35 STT, KV
A. Bučić-Matejčić četvrtak, 12.12.2019. 17:35 STT, KV 
S. Ercegović-Šehić ponedjeljak, 09.12.2019. 17:35 STT, KV
I. Kurilić Prema dogovoru: e-mail: kurilicivan@gmail.com   STT, KV
D. Miljanić četvrtak, 12.12.2019. 16:45 STT, KV
S. Crnković petak, 13.12.2019. 18:20 STT, KV, Usavršavanje
D. Lovrić Petak, 13.12.2019. 15:35 STT, KV, Usavršavanje, Osposobljavanje 
M. Mikašinović Prema dogovoru: e-mail: matko.mikasinovic@skole.hr   STT
G. Klobučar Prema dogovoru 0915360896 STT, KV
F. Ćušković srijeda, 11.12.2019. 16:45 STT, KV, Usavršavanje
B. Stupac Kinkela Prema dogovoru:  098328274 STT
E. Segulin Prema dogovoru: e-mail: emil.segulin@skole.hr   STT, KV, Osposobljavanje, Usavršavanje

 

 [više]

ISPITNI ROKOVI -ZA STUDENI 2019

Autor: Ivan Kurilić, 28. 10. 2019. 15:43

ISPITNI ROKOVI-ZA STUDENI 2019. 

Profesor Datum Vrijeme

Svi predmeti niže 

navedenih 

programa kod tog 

profesora 

M. Veber dragović Ponedjeljak, 11.11.2019. 16:25 STT, KV 
F. Štefan Utorak, 12.11.2019. 17:35 STT, KV, Usavršavanje
I. Smojver Prema dogovoru 0915616172 STT, KV, Usavršavanje, Osposobljavanje
I. Kovač Prema dogovoru e-:mail: ivana.kovac888@gmail.com STT, KV
R. Baričević Srijeda, 13.11.2019. 17:35 STT, KV
A. Bučić-Matejčić Četvrtak, 14.11.2019. 17:35 STT, KV 
S. Ercegović-Šehić Ponedjeljak, 25.11.2019. 17:35 STT, KV
I.Kurilic Prema dogovoru e-mail: kurilicivan@gmail.com STT, KV
D. Miljanić Četvrtak, 28.11.2019. 16:45 STT, KV
S. Crnković ponedjeljak, 28.11.2019. 16:45 STT, KV, Usavršavanje
D. Lovrić Petak, 15.11.2019. 15:35 STT, KV, Usavršavanje, Osposobljavanje
M. Mikašinović Prema dogovoru e-mail: matko.mikasinovic@skole.hr STT
G. Klobučar Prema dogovoru 0915360896 STT, KV
F. Ćušković Srijeda, 27.11.2019. 16:45 STT, KV, Usavršavanje
B. Kinkela Stupac Prema dogovoru 098328274 STT
E. Segulin Prema dogovoru e-mail: emil.segulin@skole.hr STT, KV, Osposobljavanje, Usavršavanje

 

 [više]

SKUPNE KONZULTACIJE 2019-2020.

Autor: Ivan Kurilić, 15. 10. 2019. 13:38

STROJARSKO-TEHNOLOŠKI TEHNIČAR-1 

GORAN KLOBUČAR, prof. 

- Elektrotehnika, ponedjeljak, 11.11.2019. u 17:00 sati-3 sata 

 

BRANKA KINKELA STUPAC, prof. 

- Kemija, utorak, 29.10.2019. u 16:45 sati-4 sata 

- Biologija, srijeda, 30.10.2019. u 16:45 sati-3 sata 

 

MATKO MIKAŠINOVIĆ, prof.

- Geografija-1, utorak, 09.12.2019. u 17:35 sati-3 sata 

- Geografija-2, srijeda, 12.12.2019. u 16:45 sati-4 sata 

 

ANAMARIJA-BUČIĆ MATEJČIĆ, prof. 

- Fizika-1, srijeda, 13.11.2019. u 15:40 sati-3 sata 

- Fizika-1, petak, 15.11.2019. u 14:50 sati2 sata 

- Fizika-2, petak, 29.11.2019.  u 14:50 sati 3 sata 

-Fizika-2, srijeda, srijeda, 11.12.2019. u 15:40 sati-2 sata 

- Računalstvo, petak, 13.12.2019. u 14:50 sati-3 sata 

- Računalstvo, petak, 24.01.2020. u 14:50 sati-2 sata 

 

IVANA KOVAČ, prof. 

- Povijest, utorak, 10.12.2019. u 17:30 sati-3 sata 

- Povijest, utorak, 21.01.2020. u 17:30 sati-3 sata 

 

DRAŠKO LOVRIĆ, prof. 

- Hidraulika i pneumatika, srijeda, 19.02.2020. u 15:40 sati-3 sata 

- Hidraulika i pneumatika, petak, 21.02.2020. u 17:30 sati-3 sata 

- Obnovljivi izvori energije-1, srijeda, 22.01.2020. u 15:40 sati-4 sata 

- Obnovljivi izvori energije-3, srijeda, 18.03.2020. u 15:40 sati-4 sata 

 

FADIL ĆUŠKOVIĆ, prof. 

- Obrada materijala-2, utorak, 04.02.2020. u 16:45 sati-3 sata 

- Obrada materijala-2, utorak, 18.02.2020. u 16:45 sati-3 sata 

- Obrada materijala-3, utorak, 03.03.2020. u 16:45 sati-3 sata 

- Obrada materijala-3, utorak, 17.03.2020 u 16:45 sata-3 sata 

- Alati i naprave, utorak, 31.03.2020. u 16:45 sati-3 sata 

- Alati i naprave, utorak, 28.04.2020. u 16:45 sati-3 sata 

 

FEI ŠTEFAN, prof. 

- Matematika-3, ponedjeljak, 30.03.2020. u 17:30 sati-3 sata 

- Matematika-3, utorak, 31.03.2020. u 17:30 sati-3 sata  

 

IVAN SMOJVER, dipl. ing. 

- Alatni strojevi-3, utorak, 14.01.2020. u 16:00 sati-3 sata 

- Alatni strojevi-3, srijeda, 15.01.2020. u 16:00 sati-3 sata 

- Tehnološki procesi-3, četvrtak, 16.01.2020. u 16:00 sati- 3 sata 

- Tehnološki procesi-3, petak, 17.01.2020. u 16:00 sati-3 sata 

 

IVAN KURILIĆ, prof. 

- Tehničko crtanje i nacrtna geometrija, ponedjeljak, 20.01.2020. u 16:45 sati-3 sata 

- Tehničko crtanje i nacrtna geometrija, četvrtak, 23.01.2020. u 16:45 sati-3 sata 

- Tehnička mehanika, ponedjeljak, 03.02.2020. u 16:45 sati-3 sata 

- Tehnička mehanika, srijeda, 05.02.2020. u 16:45 sati-3 sata 

- Termodinamika, četvrtak, 06.02.2020. u 16:45 sati-3 sata 

- Termodinamika, petak, 07.02.2020. u 16:45 sati-3 sata 

 

 

STROJARSKO-TEHNOLOŠKI TEHNIČAR-2 

GORAN KLOBUČAR, prof. 

- Regulacija i upravljanje, utorak, 12.11.2019. u 17:00 sati-3 sata 

- Regulacija i upravljanje, srijeda, 13.11.2019. u 17:00 sati-3 sata 

 

SANJA ERCEGOVIĆ-ŠEHIĆ, prof. 

- Hrvatski jezik, ponedjeljak, 11.11.2019. u 17:30 sati-3 sata 

- Hrvatski jezik, četvrtak, 14.11.2019. u 16:45 sati-3 sata  

- Hrvatski jezik, petak, 15.11.2019. u 17:30 sati-3 sata 

 

DAJANA MILJANIĆ, prof. 

- Engleski jezik, četvrtak, 28.11.2019. u 16:45 sati-3 sata 

- Engleski jezik, petak, 29.11.2019. u 17:30 sati-2 sata 

 

SANDRA LUKIĆ, prof. 

-Njemački jezik, petak, 29.11.2019. u 17:30 sati-3 sata 

 

MELITA VEBER DRAGOVIĆ, prof. 

- Vjeronauk, ponedjeljak, 25.11.2019. u 16:45 sati-3 sata  

SLOBODAN CRNKOVIĆ, prof. 

- Etika, srijeda, 27.11.2019. u 14:50 sati-3 sata 

 

FEI ŠTEFAN, prof. 

- Matematika, utorak, 26.11.2019. u 17:30 sati-4 sata 

- Matematika, ponedjeljak, 09.12.2019. u 17:30 sati-3 sata 

- Matematika, utorak, 10.12.2019. u 17:30 sati-3 sata 

 

DRAŠKO LOVRIĆ, prof. 

- Obnovljivi izvori energije-4, srijeda, 11.12.2019. u 15:40 sati-4 sata 

 

RENATO BARIČEVIĆ, prof. 

- Tjelesna i zdravstvena kultura, ponedjeljak, 20.01.2020.u 14:50 sati-2 sata  

 

IVAN SMOJVER, dipl. ing. 

- Alatni strojevi-4, utorak, 28.01.2020. u 16:00 sati-3 sata 

- Alatni strojevi-4, srijeda, 29.01.2020. u 16:00 sati-3 sata 

- Tehnološki procesi-4, četvrtak, 30.01.2020. u 16:00 sata-3 sata 

- Tehnološki procesi-4, petak, 31.01.2020. u 16:00 sati-3 sata 

- Mjerenje i kontrola, utorak, 11.02.2020.u 16:00 sati-3 sata 

- Mjerenje i kontrola, srijeda, 12.02.2020. u 16:30 sati-3 sata  

 

EMIL SEGULIN, dipl. ing. 

- Radioničke vježbe i praktikum, srijeda, 26.02.2020. u 16:00 sati-4 sata 

- Radioničke vježbe i praktikum, srijeda, 11.03.2020. u 16:00 sati-4 sata 

- Radioničke vježbe i praktikum, srijeda, 25.03.2020. u 16:00 sati-4 sata 

- Radioničke vježbe i praktikum, srijeda, 08.04.2020. u 16:00 sati-4 sata 

- Radioničke vježbe i praktikum, srijeda, 22.04.2020. u 16:00 sati-4 sata

 

 

OSPOSOBLJAVANJE ZA CNC OPERATERA CNC TOKARILICOM I CNC GLODALICOM 

RATKO PETKOVIĆ, nast. 

- Zaštita na radu, ponedjeljak, 21.10.2019. u 14:00 sati-4 sata 

 

IVAN SMOJVER, dipl. ing 

- Osnove programiranja CNC stroja-vježbe, utorak, 22.10.2019. u 14:00 sati-3 sata 

- Osnove programiranja CNC stroja-vježbe, srijeda, 23.10.2019. u 14:00 sati-3 sata 

- CNC tokarenje-vježbe, četvrtak, 24.10.2019. u 14:00 sati-3 sata 

- CNC tokarenje-vježbe, petak, 25.10.2019. u 14:00 sati-3 sata 

- CNC glodanje, utorak, 05.11.2019. u 14:00 sati-3 sata 

- CNC glodanje, srijeda, 06.11.2019. u 14:00 sati-3 sata 

- CNC glodanje-vježbe, četvrtak, 07.11.2019. u 14:00 sati-3 sata 

- CNC glodanje-vježbe, petak, 08.11.2019. u 14:00 sati-3 sata 

 

EMIL SEGULIN, dipl. ing. 

- Osnove programiranja CNC stroja, utorak, 19.11.2019. u 11:35 sati-3 sata  

- Osnove programiranja CNC stroja, petak, 22.11.2019. u 11:35 sati-3 sata 

- CNC tokarenje, utorak, 03.12.2019. u 11:35 sati-3 sata 

- CNC tokarenje, petak, 06.12.2019. u 11:35 sati-3 sata  

 

JOSIP MRŠIĆ, dipl. ing. 

- Osnovno o CNC strojevima, utorak, 17.12.2019. u 12:25 sati-3 sata 

- Osnovno o Cnc strojevima, srijeda, 18.12.2019. u 10:45 sati-3 sata 

 

DRAŠKO LOVRIĆ, prof. 

- Osnove tehničkog crtanja i mjerenje, utorak, 14.01.2020. sati u 9:40 sati-3 sata 

- Osnove tehničkog crtanja i mjerenje, srijeda, 15:01.2020. u 11:35 sati-3 sata 

 

 

 [više]

VREMENIK IZRADBE I OBRANE ZAVRŠNOG RADA 2019./2020.

Autor: Ivan Kurilić, 9. 10. 2019. 11:40

STROJARSKO-TEHNOLOŠKI TEHNIČAR 

IZRADBA I OBRANA ZAVRŠNOG RADA LJETNI ROK JESENSKI ROK ZIMSKI ROK
1. Prijava obrane završnog rada Do 01.04.2020. Do 10.07.2020. Do 30.11.2020.
2. Predaja pisanog dijela izradbe Do 03.06.2020. Do 21.08.2020. Tijekom siječnja 2021.
3. Obrana završnog rada (usmeni dio) 23.06.2020. 04.09.2020. Tijekom veljače 2021.
4. Podjela svjedodžbi 30.06.2020. 12.09.2020. Tijekom veljače 2021.

 

KVALIFIKACIJA,PREKVALIFIKACIJA, USAVRŠAVANJE 

IZRADBA I OBRANA ZAVRŠNOG RADA LJETNI ROK JESENSKI ROK ZIMSKI ROK
1. Prijava obrane završnog rada Do 01.04.2020. Do 10.07.2020. Do 30.11.2020.
2. Praktično izvršenje zadatka Tijekom nastavne godine Tijekom srpnja i kolovoza 2020. Tijekom siječnja 2021.
3. Predaja pisanog dijela izradbe završnog rada Do 03.06.2020. Do 21.08.2020. Tijekom siječnja 2021.
4. Obrana završnog rada (usmeni dio) 23.06.2020. 04.09.2020. Tijekom veljače 2021.
5. Podjela svjedodžbi 30.06.2020. 12.09.2020. Tijekom veljače 2021.

 

 [više]

RASPORED KONZULTACIJA šk. god. 2019./2020.

Autor: Ivan Kurilić, 1. 10. 2019. 13:02

RASPORED KONZULTACIJA Šk. god. 2019./2020.  

NASTAVNIK

VRIJEME KONZ. 

JUTARNJA SMJENA

VRIJEME KONZ. 

POPODNEVNA SMJENA

Melita Veber Dragović Petak, 10:45 do 11:30 Srijeda, 14:50 do 15:35
Ivan Smojver Prema dogovoru Mob. 0915616172
Josip Mršić Četvrtak, 9:40 do 10:25 Srijeda, 16:45 do 17:30
Dajana Miljanić Četvrtak, 11:35 do 12:20 Petak, 17:35 do 18:20 
Ratko Petković Četvrtak, 10:45 do 11:30 Četvrtak, 16:45 do 17:30
Renato Baričević Srijeda, 11:35 do 12:20 Srijeda, 17:35 do 18:20
Ivana Kovač  Prema dogovoru:  e-mail: ivana.kovac888@gmail.com
Sanja Ercegović-Šehić Utorak, 12:25 do 13:12 Ponedjeljak, 17:35 do 18:20
Emil Segulin Prema dogovoru: e-mail: emil.segulin@skole.hr
Fei Štefan Ponedjeljak, 11:35 do 12:20 Četvrtak, 17:35 do 18:20
Ivan Kurilić Prema dogovoru: e-mail: kurilicivan@gmail.com
Slobodan Crnković Utorak, 11:35 do 12:20 Ponedjeljak, 16:45 do 17:30 
Draško Lovrić Utorak, 9:40 do 10:25 Petak, 15:34 do 1625
Goran Klobučar Prema dogovoru: Mob. 0915360896
Fadil Ćušković Srijeda, 10:45 do 11:30 Utorak, 16:45 do 17:30 
Anamarija Bučić-Matejčić Ponedjeljak, 10:45 do 11:30 Srijeda, 15:40 do 16:25
Sandra Lukić Ponedjeljak, 9:40 do 10:25 Ponedjeljak, 15:40 do 16:25
Branka Kinkela Stupac Prema dogovoru: Mob. 098328274
Matko Mikašinović Prema dogovoru e-mail: matko.mikasinovic@skole.hr

 

 [više]

UPIS POLAZNIKA OBRAZOVANJA ODRASLIH U ŠKOLSKOJ GODINI 2019./2020. Vijest ima dokument u privitku

Autor: Vesna Bogdanović Brkić, 2. 9. 2019. 13:07

 [više]

ISPITNI ROKOVI-ZA KOLOVOZ 2019.

Autor: Ivan Kurilić, 7. 5. 2019. 09:37

ISPITNI ROKOVI-ZA LISTOPAD 2019. 

Profesor Datum Vrijeme

Svi predmeti niže 

navedenih programa 

kod tog profesora

M. Veber-Dragović Ponedjeljak, 14.10.2019. 16:25 STT, KV
F. Štefan utorak, 15.10.2019. 17:35 STT, KV Usavršavanje
I. Smojver Prema dogovoru 0915616172 STT, KV, UsavršavanjeOsposobljavanje
I. Kovač Prema dogovoru: e-mail: ivana.kovac888@gmail.com   STT, KV
R. Baričević Srijeda, 16.10.2019. 17:35 STT, KV
A. Bučić-Matejčić četvrtak, 17.10.2019. 17:35 STT, KV
S. Ercegović-Šehić ponedjeljak, 14.10.2019. 17:35 STT, KV
I. Kurilić Prema dogovoru: e-mail: kurilicivan@gmail.com   STT, KV
D. Miljanić Četvrtak, 17.10.2019. 16:25 STT, KV
S. Crnković Ponedjeljak, 28.10.2019. 16:45 STT, KV Usavršavanje
D. Lovrić Petak, 18.10.2019. 15:35 STT, KV, Osposobljavanje, Usavršavanje
       
G. Klobučar Prema dogovoru 0915360896 STT, KV
F. Ćušković srijeda, 30.10.2019. 16:45 STT, KV
B. Stupac Kinkela Prema dogovoru 098328274 STT
E. Segulin Prema dogovoru: e-mail: emil.segulin@skole.hr   STT, KV, Osposobljavanje, Usavršavanje

 

 [više]

Arhiva naših vijesti   
 



RASPORED ZVONA

UJUTRO:
1. sat - 8:00 -   8:45
2.         8:50 -   9:35
3.         9:40 - 10:25
4.        10:45 - 11:30
5.        11:35 - 12:20
6.        12:25 - 13:10
7.        13:15 - 13:55

POPODNE:
0 sat 13:10 - 13:55
1.      14:00 - 14:45
2.      14:50 - 15:35
3.      15:40 - 16:25
4.      16:45 - 17:25
5.      17:30 - 18:10
6.      18:15 - 18:55
7.      19:00 - 19:40

Tražilica


Napredno pretraživanje
Traži
Oglasna ploča
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Oglasna ploča - knjižnica
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Kalendar
« Kolovoz 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

Korisni linkovi
Arhiva dokumenata
CMS za škole logo
Strojarska škola za industrijska i obrtnička zanimanja Rijeka / Jože Vlahovića 10, HR-51000 Rijeka / www.ss-strojarskazaiiozanimanja-ri.skole.hr / ured@ss-strojarskazaiiozanimanja-ri.skole.hr
preskoči na navigaciju