preskoči na sadržaj

Strojarska škola za industrijska i obrtnička zanimanja Rijeka

vijesti

NATJEČAJA ZA UPIS POLAZNIKA OBRAZOVANJA ODRASLIH U šk. g. 2018./2019.

Autor: Ivana Vladilo, 17. 9. 2018. 14:05

NATJEČAJ ZA UPIS POLAZNIKA OBRAZOVANJA ODRASLIH U šk.g. 2018./2019.

  1. Programi trogodišnjeg obrazovanja za stjecanje stručne spreme i prekvalifikacije 

područje rada: strojarstvo, brodogradnja i metalurgija – za zanimanja:

  • automehaničar/ka,
  • autolimar/ica,
  • instalater/ka grijanja i klimatizacije, 
  • vodoinstalater/ka,
  • plinoinstalater/ka,
  • alatničar/ka,
  • strojobravar/ica,
  • tokar/ica,
  • zlatar/ica
  • limar/ica, 
  • bravar/ica.
  1. Program četverogodišnjeg obrazovanja za  stjecanja srednje stručne spreme

područje rada: strojarstvo, brodogradnja i metalurgija – za zanimanje

  • STROJARSKO–TEHNOLOŠKI TEHNIČAR/KA
  1. Programi usavršavanja, nakon završene srednje stručne spreme

područje rada strojarstvo, brodogradnja i metalurgija

  • vodo i plinoinstalater/ka – specijalist/ica
  • sva zanimanja kao pod rednim brojem 1 uz  dodatak -  s p e c i j a l i s t /i c a   za to zanimanje.
  1. Programi osposobljavanja za poslove:
  • zavarivača/ice TIG postupkom
  • zavarivača/ice  MIG/MAG postupkom
  • operatera/ke CNC tokarilicom i CNC glodalicom

 

Uz prijavu kandidati prilažu:

  • sve svjedodžbe o završenom prethodnom obrazovanju
  • rodni list
  • domovnica
  • dvije slike

 

Prijave se obavljaju u Školi tijekom mjeseca rujna 2018. godine.

Početak nastave je 01. listopada 2018. godine.

 

Informacije možete dobiti na tel. 645-941; 343-132  ili na mrežnim stranicama Škole http://www.ss-strojarskazaiiozanimanja-ri.skole.hr/.

 [više]

SKUPNE KONZULTACIJE

Autor: Ivan Kurilić, 11. 10. 2018. 11:40

SKUPNE KONZULTACIJE 

Šk. god. 2018./2019. 

STROJARSKO TEHNOLOŠKI-TEHNIČAR-1 

1. BRANKA KINKELA STUPAC, prof. 

- Kemija, ponedjeljak, 29.10.2018., u 16:30 sati- 4 sata 

- Biologija, utorak, 30.10.2018., u 16:30 sati- 3 sata 

 

2. VJEKOSLAV  VRDOLJAK, prof. 

- Geografija-1, utorak, 13.11.2018. u 16:00, sati- 4 sata 

- Geografija-2, utorak, 27.11.2018. u 16:00 sati- 3 sata 

 

3. GORAN  KLOBUČAR, prof. 

- Elektrotehnika, ponedjeljak, 12.11.2018. u 17:00 sati- 3 sata 

 

4. DRAŠKO LOVRIĆ, prof. 

- Obnovljivi izvori energije-1, petak, 16.11.2018. u 15:35 sati- 4 sata 

- Obnovljivi izvori energije-3, petak, 08.02.2019. u 15:35 sati- 4 sata

- Hidraulika i pneumatika, petak, 30.11.2018. u 15:35 sati- 3 sata 

- Hidraulika i pneumatika, petak, 14.12.2018. u 15:35 sati- 3 sata

 

5. ANAMARIJA BUČIĆ-MATEJČIĆ, prof. 

- Fizika-1, srijeda, 14.11.2018. u 14:50 sati- 2 sata 

-Fizika-1, četvrtak, 15.11.2018. u 14:50 sati- 3 sata  

- Fizika-2, srijeda, 28.11.2018. u 14:50 sati- 2 sata 

- Fizika-2, četvrtak, 29.11. 2018. u 14:50 sati- 3 sata 

- Računalstvo, srijeda, 12.12.2018. u 14:50 sati- 2 sata 

- Računalstvo, četvrtak, 13.12.2018. u 14:50 sati-3 sata 

 

6. IVANA KOVAČ, prof. 

- Povijest, utorak, 11.12.2018. u 17:35 sati- 3 sata 

- Povijest, utorak, 22.01.2018. u 17:35 sati- 2 sata  

 

7. IVAN KURILIĆ, prof. 

- Tehničko crtanje i nacrtna geometrija, ponedjeljak, 21.01.2019. u 16:45 sati- 3 sata 

- Tehničko crtanje i nacrtna geometrija, srijeda, 23.01.2019. u 16:45 sati- 3 sata 

- Tehnička mehanika, četvrtak, 24.01.2019. u 16:45 sati- 3 sata 

- Tehnička mehanika, petak, 25.01.2019. u 16:45 sati- 3 sata 

- Termodinamika, ponedjeljak, 04.02.2019. u 16:45 sati- 3 sata 

- Termodinamika, utorak, 05.02.2019. u 16:45 sati- 3 sata 

 

8. FADIL  ĆUŠKOVIĆ, prof. 

- Obrada materijala-2, utorak, 19.02.2019. u 16:45 sati- 3 sata 

- Obrada materijala-2, utorak, 05.03.2019. u 16:45 sati- 3 sata   

-Obrada materijala-3, utorak, 19.03.2019. u 16:45 sati- 3 sata 

- Obrada materijala-3, utorak, 02.04.2019. u 16:45 sati- 3 sata 

- Alati i naprave, utorak, 16.04.2019. u 16:45 sati- 3 sata 

- Alati i naprave, utorak, 30.04.2019. u 16:45 sati- 3 sata 

 

9. IVAN SMOJVER, dipl. ing. 

- Alatni strojevi, ponedjeljak, 11.02.2019. u 16:00 sati- 3 sata 

- Alatni strojevi, ponedjeljak, 25.02.2019. u 16:00 sati- 3 sata 

- Tehnološki procesi, ponedjeljak, 11.03.2019. u 16:00 sati- 3 sata 

- Tehnološki procesi, ponedjeljak, 25.03.2019. u 16:00 sati- 3 sata 

 

10. FEI  ŠTEFAN, prof. 

- Matematika, ponedjeljak, 18.02.2019. u 17:35 sati- 3 sata 

- Matematika, petak, 22.02.2019. u 16:45 sati- 3 sata

 

STROJARSKO TEHNOLOŠKI-TEHNIČAR-2 

 

1. GORAN KLOBUČAR, prof. 

- Regulacija i upravljanje, ponedjeljak, 29.10.2018. u 17:00 sati- 3 sata 

- Regulacija i upravljanje, utorak, 30.10.2018. u 17:00 sati-3 sata 

 

2. SANJA ERCEGOVIĆ-ŠEHIĆ 

- Hrvatski jezik, četvrtak, 15.11.2018. u 17:35 sati- 3 sata 

- Hrvatski jezik, petak, 16.11.2018. u 17:35 sati- 3 sata 

- Hrvatski jezik, četvrtak, 29.11.2018. u 17:35 sati- 3 sata 

 

3. DAJANA MILJANIĆ, prof. 

- Engleski jezik, četvrtak, 13.12.2018. u 15:35 sati 3 sata 

- Engleski jezik, petak, 14.12.2018. u 16:45 sati- 2 sata 

 

4. SANDRA LUKIĆ, prof. 

- Njemački jezik, petak, 14.12.2018. u 16:45 sati- 3 sata

 

5. RENATO BARIČEVIĆ, prof. 

- Tjelesna i zdravstvena kultura, srijeda, 14.11.2018. u 16:30 sati- 2 sata 

 

6. FEI ŠTEFAN, prof. 

- Matematika, ponedjeljak, 12.11.2018. u 17:35 sati- 3 sata 

- Matematika, utorak, 13.11.2018. u 16:45 sati- 4 sata 

- Matematika, utorak, 27.11.2018. u 16:45 sati- 3 sata 

 

7. IVAN SMOJVER, dipl. ing. 

- Alatni strojevi, ponedjeljak, 05. 11. 2018.. u 16:00 sati- 3 sata 

- Alatni strojevi, ponedjeljak, 19.11.2018. u 16:00 sati- 3 sata 

- Tehnološki procesi, ponedjeljak, 03.12.2018. u 16:00 sati- 3 sata 

- Tehnološki procesi, ponedjeljak, 17.12.2018. u 16:00 sati- 3 sata 

- Mjerenje i kontrola, ponedjeljak, 14.01.2019. u 16:00 sati- 3 sata 

- Mjerenje i kontrola, ponedjeljak, 28.01.2019. u 16:00 sati- 3 sata 

8. DRAŠKO LOVRIĆ, prof. 

- Obnovljivi izvori energije-4, petak, 22.02.2019. u 15:35 sati- 4 sata 

9. MELITA VEBER DRAGOVIĆ, prof. 

- Vjeronauk, srijeda, 28.01.2019. u 14:50 sati- 3 sata 

 

10. SLOBODAN CRNKOVIĆ, prof. 

- Etika, srijeda, 28.01.2019. u 14:50 sati- 3 sata 

 

 [više]

VREMENIK IZRADBE I OBRANE ZAVRŠNOG RADA 2018./2019.

Autor: Ivan Kurilić, 2. 10. 2018. 15:38

VREMENIK IZRADBE I OBRANE ZAVRŠNOG RADA 2018./2019. 

STROJARSKO TEHNOLOŠKI-TEHNIČAR 

IZRADBA I OBRANA ZAVRŠNOG RADA LJETNI ROK JESENSKI ROK ZIMSKI ROK
1. Prijava obrane završnog rada 01.04.2019. 05.07.2019. 30.11.2019.

2. Predaja pismenog dijela izradbe 

    završnog rada

03.06.2019. 20.08.2019. 17.01.2020.
3.Obrana završnog rada 19.06.2019. 02.09.2019. 18.02.2020.
4. Podjela svjedodžbi 28.06.2019. 09.09.2019. 24.02.2020.

 

KVALIFIKACIJA, PREKVALIFIKACIJA, USAVRŠAVANJE, OSPOSOBLJAVANJE 

IZRADBA I OBRANA ZAVRŠNOG RADA LJETNI ROK JESENSKI ROK ZIMSKI ROK
1. Prijava obrane završnog rada 01.04.2019. 05.07.2019. 30.11.2019.
2. Praktično izvršenje zadatka Tijekom nastavne godine Tijekom srpnja i kolovoza 2019. Tijekom siječnja 2020
3. Predaja pisanog dijela izradbe završnog rada 03.06.2019. 20.08.2019. 17.01.2020.
4. Obrana završnog rada 19.06.2019. 02.09.2019. 18.02.2019.
5. Podjela svjedodžbi 28.06.2019. 09.09.2019. 24.02.2020.

 

 [više]

RASPORED KONZULTACIJA ZA šk. god. 2018./2019.

Autor: Ivan Kurilić, 2. 10. 2018. 14:51

NASTAVNIK

VRIJEME KONZ. 

JUTARNJA SMJENA

VRIJEME KONZ: 

POPODNEVNA SMJENA

Melita Veber Dragović Petak, 10:45 do 11:30 Petak, 17:40 do 18:20
Ivan Smojver Prema dogovoru 0915616172
Dajana Miljanić Srijeda, 11:35 do 12:20 Četvrtak, 15:40 do 16:25
Renato Baričević Utorak, 12:30 do 13:15 Utorak, 16:30 do 17:15
Ivana Kovač Prema dogovoru e-mail: ivana.kovac888@gmail.com
Sanja Ercegović-Šehić Petak, 12:25 do 13:10 Četvrtak, 17:40 do 18:20 
Emil Segulin Prema dogovoru e-mail: emil.segulin@skole.hr
Fei Štefan Četvrtak, 11:35 do 12:20 Ponedjeljak, 17:40 do 18:20
Ivan Kurilić Prema dogovoru 0917904465
Slobodan Crnković Utorak, 10:45 do 11:30 Ponedjeljak, 16:45 do 17:30
Draško Lovrić Srijeda, 12:25 do 13:10 Petak, 15:40 do 16:25
Goran Klobučar Prema dogovoru 0915360896
Fadil Ćušković Četvrtak, 12:25 do 13:10 Srijeda, 17:40 do 18:20
Anamarija Bučić-Matejčić Srijeda, 10:45 do 11:30 Srijeda, 15:40 do 16:25
Vjekoslav Vrdoljak Prema dogovoru 0917293474
Branka Kinkela Stupac Prema dogovoru 098328274

 

 [više]

Arhiva naših vijesti   
 



Tražilica


Napredno pretraživanje
Traži
Oglasna ploča
Oglasna ploča - knjižnica
RASPORED ZVONA

UJUTRO:
1. sat - 8:00 -   8:45
2.         8:50 -   9:35
3.         9:40 - 10:25
4.        10:45 - 11:30
5.        11:35 - 12:20
6.        12:25 - 13:10
7.        13:15 - 13:55

POPODNE:
0 sat 13:10 - 13:55
1.      14:00 - 14:45
2.      14:50 - 15:35
3.      15:40 - 16:25
4.      16:45 - 17:25
5.      17:30 - 18:10
6.      18:15 - 18:55
7.      19:00 - 19:40

Kalendar
« Listopad 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji

Forum
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Korisni linkovi
Arhiva dokumenata
CMS za škole logo
Strojarska škola za industrijska i obrtnička zanimanja Rijeka / Jože Vlahovića 10, HR-51000 Rijeka / www.ss-strojarskazaiiozanimanja-ri.skole.hr / ured@ss-strojarskazaiiozanimanja-ri.skole.hr
preskoči na navigaciju